Grant IDUB na publikację w Open Access dla Agaty Deptuły

W ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB)Agata Deptuła z CAŚ UW otrzymała finansowanie na wykup opcji open access dla artykułu w czasopiśmie „Journal of Social Archaeological” wydawanym przez Sage.

Grant został przyznany w ramach działania „IDUB – I.2.4. – wspomaganie aktywności publikacyjnej w modelu open access” mającego na celu rozwoju i wzrost potencjału pracowników zatrudnionych na wydziałach lub w innych jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz doktorantów planujących podjąć działanie mające na celu zwiększenie swojego potencjału naukowego.

Wyżgoł, M., & Deptuła, A. (2023). Assembling a household in the Middle Nile Valley (Old Dongola, Sudan) in the 16th–17th centuries. Journal of Social Archaeology, 0(0). https://doi.org/10.1177/14696053231170023

Zapraszamy do lektury.

Więcej informacji o grantach i dofinansowaniach dla pracowników i projektów CAŚ UW.

Więcej informacji o zasadach przyznawania dofinansowania w programie IDUB.