Dofinansowanie z Programu Mentor (IDUB) na przyjazd prof. Martiny Seifert

W ramach Programu Mentor realizowanego jako część działania „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB) do CAŚ UW przyjedzie prof. Martina Seifert z Uniwersytetu w Hamburgu (Universität Hamburg). Grant na jej przyjazd otrzymał zespół, w skład którego weszli prof. Ewdoksia Papuci-Władyka, dr Łukasz Miszk i Paweł Lech.

Prof. Seifert zajmuje się prospekcją geofizyczną i archeometrią w zakładzie Archeologii Klasycznej Uniwersytetu w Hamburgu, jest również prodziekanem ds. międzynarodowych Wydziału Humanistycznego UH. W CAŚ UW weźmie udział w konsultacjach projektu „Na skrzydłach rewolucji – zastosowanie georadaru na bezzałogowych statkach latających w badaniach archeologicznych”.

Więcej informacji o zasadach przyznawania dofinansowania IDUB oraz o Programie Mentor.