Dofinansowanie z IDUB na wyjazd studyjny

Kolejna badaczka z CAŚ UW zrealizuje mikrogrant z programu „Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza” (IDUB). Dr Agnieszka Pieńkowska otrzymała dofinansowanie na wyjazd studyjny.

W ramach mikrograntu zrealizuje ona w Maison Archéologie & Ethnologie René-Ginouvès. Université Paris Nanterre kwerendę biblioteczną potrzebną do opracowania wyników badań archeologicznych ekspedycji CAŚ UW na terenie doliny Qumayrah w Omanie.

Przypominamy, że w ramach programu IDUB można starać się o środki w ramach działań: „Granty wewnętrzne Uniwersytetu Warszawskiego dla podniesienia potencjału badawczego pracowników,” oraz „Wspomaganie aktywności publikacyjnej w modelu open access”. Ze wsparcia IDUB mogą korzystać pracownicy naukowi zaliczani do liczby N oraz doktoranci.

Więcej informacji o zasadach przyznawania dofinansowania.