Seria Polish Publications in Mediterranean Archaeology w wydawnictwie Peeters

W 2020 roku Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej Uniwersytetu Warszawskiego podpisało umowę z wydawnictwem Peeters na publikację nowej serii książkowej: Polish Publications in Mediterranean Archaeology (PPMA). Posłuży ona prezentacji badań prowadzonych przez CAŚ UW i jego partnerów.

Wydawnictwo Peeters ma długą tradycję publikacji wysokiej jakości literatury naukowej m.in. w dziedzinie egiptologii i archeologii. Seria Polish Publications in Mediterranean Archaeology będzie poświęcona zagadnieniom z tych i pokrewnych  dziedzin.

Seria PPMA to najnowszy element strategii wydawniczej CAŚ UW. Renoma wydawcy i jego globalna sieć dystrybucji  zapewni szeroki zasięg publikacjom wyników badań CAŚ UW. Jednocześnie kontynuowane będą dotychczasowe serie wydawnicze produkowane dla CAŚ UW przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Pierwsze tomy serii Polish Publications in Mediterranean Archaeology znajdują się już na zaawansowanym etapie produkcji i będą się ukazywać kolejno w bieżącym roku.

Informacje o przygotowywanych pozycjach można znaleźć na podstronie Książki na naszej stronie internetowej,  lub na stronie wydawnictwa Peeters.