Pomoc UW dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi

Prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW i społeczność uczelni wyrażają solidarność z Turcją i Syrią oraz wszystkimi osobami, które ucierpiały podczas trzęsienia ziemi. W akcie solidarności z Turcją i Syrią oraz z osobami, które ucierpiały w wyniku trzęsienia ziemi, na Uniwersytecie Warszawskim została uruchomiona zbiórka darów rzeczowych dla poszkodowanych.

Studenci, których rodziny zostały dotknięte katastrofą mogą ubiegać się o przyznanie zapomogi. Zapomoga to jednorazowe świadczenie przyznawane osobie, która z przyczyn niezależnych od siebie znalazła się przejściowo w trudnej sytuacji życiowej. Z tej formy pomocy mogą skorzystać studenci i uczestnicy studiów doktoranckich.

Aktualne informacje na temat zbiórki darów oraz sposobu uzyskania wsparcia LINK.