Wykopaliska w Nea Pafos – ćwiczenia dla studentów

Ekspedycja archeologiczna w Nea Pafos (Cypr) zaprasza studentów Wydziału Archeologii UW do udziału w badaniach wykopaliskowych w ramach ćwiczeń. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 lipca o godz. 12:00.

Badania prowadzone są przez konsorcjum Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW, Wydziału Archeologii UJ oraz Wydziału Geodezji i Kartografii PW pod kierunkiem prof. dr hab. Ewdoksii Papuci-Władyki.

W ćwiczeniach realizowanych w Nea Pafos udział mogą wziąć studentki/studenci, którzy mają zaległości w realizacji ćwiczeń większe niż miesiąc lub są studentkami/studentami studiów magisterskich i chcą nabyć doświadczenia na stanowisku zewnętrznym. Szczegółowe informacje u opiekuna ćwiczeń, mgr. Pawła Lecha: p.lech@uw.edu.pl.

• Termin: 22.08 – 19.09
• Prowadzący: Prof. dr hab. Ewdoksia Papuci-Władyka (kierowniczka projektu CAŚ UW/UJ); mgr Paweł Lech (opiekun ćwiczeń WAUW)
• Spotkanie organizacyjne: 1.07 godzina 12.00 – adres zostanie przesłany po kontakcie mailowym.
• Kontakt: p.lech@uw.edu.pl

Więcej informacji o badaniach w Nea Pafos: link