Kolejna publikacja w Open Access dzięki grantowi IDUB

W ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB) Paweł Lech z CAŚ UW uzyskał grant na wykup opcji open access dla artykułu autorstwa P. Lecha i P. Zakrzewskiego (CAŚ UW) w czasopiśmie „Archaeological Prospection” wydawanym przez wydawnictwo Wiley.

Grant został przyznany w ramach działania IDUB – I.2.4. – wspomaganie aktywności publikacyjnej w modelu open access, mającego na celu rozwoju i wzrost potencjału pracowników zatrudnionych na wydziałach lub w innych jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz doktorantów planujących podjąć działanie mające na celu zwiększenie swojego potencjału naukowego.

Lech, P, Zakrzewski, P. Depopulation and devastation: using GIS for tracing changes in the archaeological landscape of Kharaib al‐Dasht, a Late Islamic fishing village (Kuwait). Archaeological Prospection. 2020; 18. https://doi.org/10.1002/arp.1790

Gratulujemy i zapraszamy do lektury.

Więcej informacji o zasadach przyznawania dofinansowania.