Komunikat w sprawie koronawirusa SARS-CoV-2

W związku z zagrożeniem epidemicznym związanym z koronawirusem SARS-CoV-2 Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW stosuje się do wytycznych rektora i władz Uniwersytetu Warszawskiego mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. W związku z tym pracownicy CAŚ UW będą korzystali z możliwości pracy zdalnej.

Administracja i sekretariat CAŚ UW w Warszawie będzie czynny, ale będzie działał na zasadzie dyżurów. Bardzo prosimy, aby wszystkie sprawy, które nie wymagają osobistej obecności w biurze załatwiać drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Stacja Badawcza w Kairze odwołuje zaplanowane seminaria i wykłady, nie będzie można też do odwołania korzystać z tamtejszego księgozbioru.

Zachęcamy też do śledzenia komunikatów dla pracowników i studentów Uniwersytetu Warszawskiego, które ukazują się na stronie UW.