Nadano identyfikatory DOI dla artykułów publikowanych w PAM

Każdy z artykułów publikowanych w Polish Archaeology in the Mediterranean ma teraz swój identyfikator DOI.

To ważna informacja dla piszących u nas autorów, a także wszystkich osób korzystających z artykułów w PAM-ach. Numer DOI to unikalny identyfikator dokumentu elektronicznego (digital object identifier), umożliwiający odnajdowanie źródeł elektronicznych wersji artykułów i informacji o nich: https://www.doi.org/ Identyfikatory zostały nadane dla każdego z artykułów opublikowanych w PAM 24/1, 24/2, 25 i 26. Są już dostępne przy artykułach na naszej stronie.

Najnowszy, dwutomowy numer Polish Archaeology in the Mediterranean 26, podobnie jak wcześniejsze, wydany został w wersji drukowanej, a także dostępny jest w wersji online na naszej stronie:
Polish Archaeology in the Mediterranean, Volume 26/1: Research
Polish Archaeology in the Mediterranean, Volume 26/2: Special Studies, Berenike and Aynuna: Polish research on the Red Sea

Czasopismo Polish Archaeology in the Mediterranean
ISSN 2083-537X (Online)
Wydawca: Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej, Uniwersytet Warszawski; Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego (od tomu 17)
Dyscyplina: Archeologia, konserwacja i pokrewne
Redaktor naczelny: Iwona Zych